Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 34 hodnocení
5
33x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MJ Avatar autora Michal Jirkal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2026
BP Avatar autora Blanka Potužaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.7.2026
RM Avatar autora Roman Martinu Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 14.6.2026
Bohužel produkt byl US starý nálepky nedrží na těle
NK Avatar autora Nora Kahounová (Administrátor) 14.6.2026
Náplasti mají minimální dobu použitelnosti do 5/2027. Nejsou staré jak uvádíte! Pakliže jste si náplast nalepoval na mastnou pokožku, nebude to samozřejmě držet. Nedržela by Vám na tom jakákoli jiná náplast. Když máte problém s mastnou pokožkou nekupujte si na to bylinné náplasti, ale Šaolinový olej například. Je to to stejné, ale natírá se, nemusíte odmašťovat pokožku abyste nalepil náplast.
AM Avatar autora Alena Molerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.6.2026
Vše dorazilo v pořádku..
Avatar autora Marcela Čonkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2026
Obrovská spokojenost
MH Avatar autora Martina Hutařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2026
Vynikaji komunikace, rychle dodani, velka spokojenost.
Avatar autora Marcela Čonkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2026
Velká spokojenost.
P Avatar autora Pavla P. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.4.2026
Avatar autora Michaela Čabelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.4.2026
MP Avatar autora Martin Počárovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2026
MK Avatar autora Miloslav Kuba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2026
super, rychle, kvalitně+ dárek
MD Avatar autora Michal Dvorský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.2.2026
Spokojenost!
LM Avatar autora Lenka Mikulecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.2.2026
M Avatar autora Markéta B. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.1.2026
Pěkný a voňavý krámek plný bylinek, ve kterém vám ochotně poradí paní, co se v bylinkách a houbách dobře orientuje, takže jsem velmi spokojená a určitě doporučuji.
M Avatar autora Marie K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.1.2026
MH Avatar autora Michaela Hůlková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2026
P Avatar autora Petr D. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.12.2025
Vše proběhlo v pořádku.
VK Avatar autora Veronika Kastnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.11.2025
MF Avatar autora Miroslav Förster Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.11.2025
Y Avatar autora Yveta S Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.10.2025
spokojenost

Ovládací prvky výpisu

34 položek celkem